NakupBezpecne.cz: nová možnost online nákupu potravin, léků a drogerie

NakupBezpecne.cz je nově vzniklý projekt umožňující všem obyvatelům České republiky nakoupit z pohodlí domova potraviny, léky a drogerii. Platforma zároveň nabízí kamenným obchodům bezplatné využití technologie velkých online prodejců. To vše s cílem zmírnit rizika nákazy zákazníků i zaměstnanců kamenných obchodů a současně zmírnit nepříznivé ekonomické dopady aktuálních bezpečnostních opatření na firmy a podnikatele.

Vznik platformy NakupBezpecne.cz inicioval Tomáš Čupr (zakladatel Slevomatu, Dáme jídlo a Rohlik.cz) a technologii do projektu poskytl Rohlik.cz. Základní misi projektu Tomáš Čupr vysvětluje takto: „Lidé po celém Česku budou mít k dispozici bezpečný online prodej potravin, léků a drogerie. Malé obchody dostanou bezplatně technologie velkých online prodejců a zmírní tak riziko nákazy svých zaměstnanců. A zároveň tak zmírní nepříznivé ekonomické dopady na své podnikání“. Projekt má podporu Ministerstva průmyslu a obchodu a SOCR.

Iniciátoři s týmem spolupracovníků z týmu CovPoint jsou připraveni projekt dále rozšiřovat i do jiných kategorií. Obchody se můžou už teď registrovat a vyplňovat svůj sortiment na: obchody.nakupbezpecne.czimage/svg+xml SVG Layer Created with Sketch. Group Created with Sketch. Coding #2 Created with Sketch. Chech_republic@2x Created with Sketch. uk@2x Created with Sketch. Group Created with Sketch. Group Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Group Created with Sketch. Group 3 (2) Created with Sketch. SVG Layer Created with Sketch. SpojujemeČeskovbojiprotiCovid-19 Created with Sketch. Created by Chanut is Industries from the Noun Project Group Created with Sketch.